USB-C (female)
Smartphone holder with inductive charger SBS TESUPPMAG15W2115W compatible with MagSafe – black
SKU:
8018417468070
In stock
40,75 €| Kaal | 0,21 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 17 × 6 cm |
| Color | Black |
| Connector | USB-C (female) |
| Warranty | 12 Months |
Smartphone holder with infusion charger SBS TESUPPMAG15WVENT compatible with MagSafe – black
SKU:
8018417468094
In stock
41,54 €| Kaal | 0,14 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 19 × 10 × 5 cm |
| Color | Black |
| Connector | USB-C (female) |
| Warranty | 12 Months |
Smartphone holder with wireless charger SBS TESUPMAGWIR15W for air vent, compatible with MagSafe – black
SKU:
8018417445231
In stock
48,90 €| Kaal | 0,17 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 12 × 6 cm |
| Color | Black |
| Connector | USB-C (female) |
| Warranty | 12 Months |
Telescopic smartphone holder with inductive charger SBS TESUPPMAG15WLONGARM with suction cup, compatible with MagSafe – black
SKU:
8018417468087
In stock
42,50 €| Kaal | 0,18 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 20 × 9 × 6 cm |
| Color | Black |
| Connector | USB-C (female) |
| Warranty | 12 Months |
Wozinsky WRW349YWS 10000 mAh Magnetic Power Bank – White
SKU:
5907769366093
In stock
25,24 €| Kaal | 0,258 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 15 × 9 × 3 cm |
| Color | White |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |