Kuvatakse 169–180 tulemust 785-st
Filter by price
Määramata
Joyroom JR-Mag-M2 MagSafe magnetic phone holder – blue
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
3,88 €
SKU:
6956116732899
| Kaal | 0,044 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 14 × 8 × 1 cm |
| Color | Blue |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom JR-Mag-M2 MagSafe magnetic phone holder – purple
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
3,88 €
SKU:
6956116735630
| Kaal | 0,044 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 14 × 8 × 1 cm |
| Color | Violet |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom JR-OK6 Car Phone Holder for Air Vent – Black
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
5,26 €
SKU:
6956116719968
| Kaal | 0,123 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 10 × 10 × 5 cm |
| Color | Black |
| Material | ABS, Silicone |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom JR-OK6 Car Phone Holder for Dashboard – Black
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
5,93 €
SKU:
6956116795023
| Kaal | 0,237 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 10 × 10,7 × 8 cm |
| Color | Black |
| Material | ABS, Silicone |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom JR-PBC06 mini power bank with built-in USB-C / Lightning cables 30W 10000mAh – purple
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
34,00 €
SKU:
6956116776473
| Kaal | 0,35 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 17 × 11,5 × 4 cm |
| Color | Violet |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | Lightning (male), USB-C (męski), USB-C (female), USB-A (female) |
| Fast Charging | QC (Qualcomm Quick Charge), PD (Power Delivery), PPS (Programmable Power Supply), SCP (Huawei Super Charge Protocol) |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom JR-PBC07 20000mAh 30W mini power bank with USB-C and Lightning cables – purple
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
51,14 €
SKU:
6956116776503
| Kaal | 0,45 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 17 × 11,5 × 4 cm |
| Color | Violet |
| Battery | 20000 mAh |
| Connector | USB-C (female), USB-A (female), Lightning (male), USB-C (męski) |
| Fast Charging | QC (Qualcomm Quick Charge), PD (Power Delivery), PPS (Programmable Power Supply), SCP (Huawei Super Charge Protocol) |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom JR-PBF03 30W 30000mAh powerbank + USB-A – USB-C cable 0.25m – black
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
54,80 €
SKU:
6941237117908
Joyroom JR-PBF17 22.5W 10000mAh Powerbank with Built-in USB-C Cable + 0.25cm USB-C Cable – Black
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
23,87 €
SKU:
6956116704292
| Kaal | 0,262 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 10 × 2 cm |
| Color | Black |
| Connector | USB-C (female), USB-A (female), USB-C (męski) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom JR-PBF18 22.5W 10000mAh Powerbank with Built-in Lightning Cable + USB-C Cable 0.25 cm – Black
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
24,63 €
SKU:
6956116704308
| Kaal | 0,263 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 10 × 2 cm |
| Color | Black |
| Connector | USB-C (female), USB-A (female), Lightning (male) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom JR-PBF19 22.5W 10000mAh Powerbank with Two Built-in Cables – Black
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
22,22 €
SKU:
6956116717445
| Kaal | 0,327 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 17 × 11,5 × 2 cm |
| Color | Black |
| Material | Polycarbonate PC, ABS |
| Connector | USB-C (męski), Lightning (male), USB-A (female), USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery), QC (Qualcomm Quick Charge) |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom JR-PBF20 25W 10000mAh Power Bank – Black
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
23,64 €
SKU:
6956116717452
| Kaal | 0,427 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 17 × 11,5 × 2 cm |
| Color | Black |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery), SFC (Samsung Super Fast Charging) |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom JR-PBF27 10000mAh 22.5W Powerbank with Built-in USB-C and Lightning Cables – Black
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
23,70 €
SKU:
6956116745127
| Kaal | 0,249 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 10 × 2 cm |
| Color | Black |
| Material | Polycarbonate PC, ABS |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-C (female), USB-C (męski), Lightning (male) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |