Määramata
Joyroom JR-PBF27 10000mAh 22.5W Powerbank with Built-in USB-C and Lightning Cables – White
SKU:
6956116745110
In stock
29,42 €| Kaal | 0,249 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 10 × 2 cm |
| Color | White |
| Material | Polycarbonate PC, ABS |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-C (female), USB-C (męski), Lightning (male) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom JR-PBF27 22.5W 10000mAh Powerbank with Two Built-in Cables – Blue
SKU:
6956116771201
In stock
28,07 €| Kaal | 0,237 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 10 × 2 cm |
| Color | Blue |
| Material | ABS, Polycarbonate PC |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | Lightning (male), USB-C (męski), USB-C (female) |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom JR-PBF27 22.5W 10000mAh Powerbank with Two Built-in Cables – Gold
SKU:
6956116771195
In stock
28,07 €| Kaal | 0,237 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 10 × 2 cm |
| Color | Gold |
| Material | ABS, Polycarbonate PC |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-C (female), USB-C (męski), Lightning (male) |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom JR-PBM02 Powerbank 22.5W 10000mAh 3in1 Magnetic Inductive Compatible with MagSafe with Built-in Cable – Black
SKU:
6956116771119
In stock
47,74 €| Kaal | 0,26 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 10 × 2 cm |
| Color | Black |
| Material | ABS, Polycarbonate PC |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-C (female), USB-C (męski) |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom JR-PBM08 Pro 10000mAh Ultra-Thin Powerbank – Titanium
SKU:
6956116729691
In stock
30,04 €| Kaal | 0,25 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 10 × 2 cm |
| Color | Titanic |
| Material | Aluminum alloy, Polycarbonate PC, ABS |
| Connector | USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom JR-PBM08 Pro 10000mAh Ultrathin Powerbank – Gray
SKU:
6956116729707
In stock
30,04 €| Kaal | 0,25 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 10 × 2 cm |
| Color | Gray |
| Material | Aluminum alloy, Polycarbonate PC, ABS |
| Connector | USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom JR-PBM11 Powerbank 10000mAh 22.5W Qi2, MagSafe compatible, with stand – black
SKU:
6956116740313
In stock
50,23 €| Kaal | 0,312 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 10 × 3 cm |
| Color | Black |
| Material | Polycarbonate PC, ABS |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-C (female), USB-A (female), Lightning (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom JR-PBM12 Power Bank 10000mAh 22.5W MagSafe Compatible, 15W Wireless Charging, with Ring Base – Black
SKU:
6956116740320
In stock
43,19 €| Kaal | 0,279 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 10 × 3 cm |
| Color | Black |
| Material | ABS, Polycarbonate PC |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-C (female), USB-A (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom JR-PR1 10000mAh 22.5W Powerbank with Built-in Retractable USB-C Cable – Black
SKU:
6956116765002
In stock
32,00 €| Kaal | 0,235 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 10 × 3 cm |
| Color | Black |
| Material | ABS, Polycarbonate PC |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-C (female), USB-C (męski) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery), QC (Qualcomm Quick Charge), SCP (Huawei Super Charge Protocol), FCP (Huawei Fast Charge Protocol), AFC (Samsung Adaptive Fast Charging) |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom JR-PR2L 10000mAh 35W Power Bank with Built-in Retractable USB-C Cable and Lightning Lanyard Cable – Blue
SKU:
6956116762322
In stock
44,90 €| Warranty | 12 Months |
|---|
Joyroom JR-W020 20W 10000mAh MagSafe Power Bank + USB-C – USB-C 0.25m Cable – Black
SKU:
6941237166388
In stock
27,37 €| Kaal | 0,283 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 10 × 3 cm |
| Color | Black |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female) |
| Fast Charging | QC (Qualcomm Quick Charge), PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom JR-W020 Powerbank 20W 10000mAh MagSafe + USB-C – USB-C cable 0.25m – white
SKU:
6941237119698
In stock
27,37 €| Kaal | 0,275 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 10 × 3 cm |
| Color | White |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female) |
| Fast Charging | QC (Qualcomm Quick Charge), PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |