Määramata
Joyroom magnetic phone holder for dashboard gray (JR-ZS311)
SKU:
6956116759865
In stock
4,99 €| Kaal | 0,128 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 14 × 9 × 4 cm |
| Color | Black |
| Material | ABS, Polycarbonate PC |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom mechanical car cockpit dashboard holder black (JR-ZS284)
SKU:
6941237189905
In stock
5,45 €| Kaal | 0,139 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 9 × 8,3 × 7 cm |
| Color | Black |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom mechanical car mount for cockpit black (JR-ZS283)
SKU:
6941237176554
In stock
8,13 €| Kaal | 0,381 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 12 × 10,2 × 5 cm |
| Color | Black |
| Material | ABS, Polycarbonate PC |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom mini powerbank 10000mAh Colorful Series 22.5W with 2 built-in USB C and Lightning cables pink (JR-L012)
SKU:
6956116701727
In stock
32,05 €| Kaal | 0,467 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 9,5 × 3 cm |
| Color | Pink |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-C (female), USB-C (męski), Lightning (male) |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom mini powerbank 10000mAh Colorful Series 22.5W with 2 built-in USB C and Lightning cables white (JR-L012)
SKU:
6956116701741
In stock
26,81 €| Kaal | 0,467 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 9,5 × 3 cm |
| Color | White |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-C (female), USB-C (męski), Lightning (male) |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom motorcycle phone holder black (JR-ZS288-m)
SKU:
6941237179548
In stock
10,50 €| Kaal | 0,131 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 14 × 11,2 × 6 cm |
| Color | Black |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom powerbank 10000mAh 30W black (JR-PBF01)
SKU:
6941237113641
In stock
33,90 €| Kaal | 0,375 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 17 × 11,5 × 4 cm |
| Color | Black |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-C (female), USB-A (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery), QC (Qualcomm Quick Charge), PPS (Programmable Power Supply), SCP (Huawei Super Charge Protocol) |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom powerbank 10000mAh Jelly Series 22.5W with built-in Lightning cable purple (JR-L003)
SKU:
6956116726515
In stock
29,92 €| Kaal | 0,28 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 15,8 × 10 × 3 cm |
| Color | Violet |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female), Lightning (male) |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom powerbank 10000mAh Jelly Series 22.5W with built-in USB C cable purple (JR-L002)
SKU:
6956116721558
In stock
29,92 €| Kaal | 0,28 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 15 × 10 × 3 cm |
| Color | Violet |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female), USB-C (męski) |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom powerbank 20000mAh 22.5W PD QC3.0 AFC black (JR-QP192)
SKU:
6941237185129
In stock
28,78 €| Kaal | 0,5 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 15 × 9,3 × 3 cm |
| Color | Black |
| Battery | 20000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female), Micro USB-B (female) |
| Fast Charging | FCP (Huawei Fast Charge Protocol), SCP (Huawei Super Charge Protocol), PD (Power Delivery), QC (Qualcomm Quick Charge), AFC (Samsung Adaptive Fast Charging) |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom powerbank 22.5W 10000mAh PD QC3.0 AFC black (JR-QP191)
SKU:
6941237185112
In stock
18,33 €| Kaal | 0,325 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 15 × 9,3 × 2 cm |
| Color | Black |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female), Micro USB-B (female) |
| Fast Charging | FCP (Huawei Fast Charge Protocol), QC (Qualcomm Quick Charge), SCP (Huawei Super Charge Protocol), PD (Power Delivery), AFC (Samsung Adaptive Fast Charging) |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom powerbank 65W 20000mAH black (JR-PBF04)
SKU:
6956116797218
In stock
46,65 €| Kaal | 0,575 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 17 × 11,5 × 4 cm |
| Color | Black |
| Battery | 20000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female) |
| Warranty | 12 Months |