Määramata
Joyroom powerbank with USB C and Lightning cables and Cutie Series stand 10000mAh 22.5W white (JR-L008)
SKU:
6956116711924
In stock
18,63 €| Kaal | 0,467 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 10,5 × 3 cm |
| Color | White |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (męski), Lightning (male) |
| Fast Charging | QC (Qualcomm Quick Charge), SCP (Huawei Super Charge Protocol), AFC (Samsung Adaptive Fast Charging) |
| Warranty | 12 Months |
Karl Lagerfeld Ikonik Case for AirPods + Powerbank – Black
SKU:
3700740491546
In stock
28,86 €| Kaal | 0,192 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 17,5 × 20,5 × 3,5 cm |
| Warranty | 12 Months |
Karl Lagerfeld Ikonik MagSafe 5W 3000mAh Inductive Power Bank – Black
SKU:
3666339126964
In stock
48,60 €| Mõõtmed | 15 × 10 × 3,5 cm |
|---|---|
| Color | Black |
| Warranty | 12 Months |
Karl Lagerfeld Powerbank inductive KLPB5FPGKSCHHK 16W 5000mAh black/black Choupette Head Pin MagSafe
SKU:
3666339283926
In stock
49,34 €| Mõõtmed | 15 × 10 × 3,5 cm |
|---|---|
| Warranty | 12 Months |
Karl Lagerfeld Powerbank inductive KLPB5FPGKSKCHK 16W 5000mAh black/black Karl&Choupette Head Pin MagSafe
SKU:
3666339283919
In stock
49,34 €| Mõõtmed | 15 × 10 × 3,5 cm |
|---|---|
| Warranty | 12 Months |
Karl Lagerfeld Powerbank inductive KLPB5FPGKSKIHK 16W 5000mAh black/black Karl Head Pin MagSafe
SKU:
3666339283933
In stock
49,34 €| Warranty | 12 Months |
|---|
LAUT Huex Folio Case with Apple Pencil Holder for iPad 10.2" 7 / 8 / 9 – Pink
SKU:
4895206920421
In stock
31,77 €| Color | Pink |
|---|---|
| Compatibility | iPad 10.2" 2019 (7 gen.), iPad 10.2" 2020 (8 gen.), iPad 10.2" 2021 (9 gen.) |
| brand | Apple |
| Warranty | 12 Months |
LAUT Huex Folio Case with Apple Pencil Holder for iPad 10.9" 10 (gen.) – Black
SKU:
4895206937665
In stock
31,77 €| Color | Black |
|---|---|
| Compatibility | iPad 10.9" 2022 (10 gen.) |
| brand | Apple |
| Warranty | 12 Months |
LAUT Huex Folio Case with Apple Pencil Holder for iPad 10.9" 10 (gen.) – Gray
SKU:
4895206937702
In stock
31,77 €| Color | Gray |
|---|---|
| Compatibility | iPad 10.9" 2022 (10 gen.) |
| brand | Apple |
| Warranty | 12 Months |
LAUT Huex Folio Case with Apple Pencil Holder for iPad 10.9" 10 (gen.) – Green
SKU:
4895206937696
In stock
31,77 €| Color | Green |
|---|---|
| Compatibility | iPad 10.9" 2022 (10 gen.) |
| brand | Apple |
| Warranty | 12 Months |
LAUT Huex Folio Case with Apple Pencil Holder for iPad 10.9" 10 (gen.) – Navy Blue
SKU:
4895206937689
In stock
31,77 €| Color | Blue |
|---|---|
| Compatibility | iPad 10.9" 2022 (10 gen.) |
| brand | Apple |
| Warranty | 12 Months |
LAUT Huex Folio Case with Apple Pencil Holder for iPad 10.9" 10 (gen.) – Pink
SKU:
4895206937672
In stock
31,77 €| Color | Pink |
|---|---|
| Compatibility | iPad 10.9" 2022 (10 gen.) |
| brand | Apple |
| Warranty | 12 Months |