Määramata
Selfie stick WH1YXS telescopic tripod 1m with round lamp and phone holder – black
SKU:
5907769360596
In stock
6,81 €| Kaal | 0,191 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 20 × 5,5 × 4 cm |
| Color | Black |
| Material | ABS, Stainless steel |
| Warranty | 12 Months |
Selfie stick WHS1Y telescopic tripod 1m with phone holder – black
SKU:
5907769360589
In stock
7,19 €| Kaal | 0,171 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 20 × 5,5 × 4 cm |
| Color | Black |
| Material | ABS, Stainless steel |
| Warranty | 12 Months |
Selfie stick WHS1Y telescopic tripod 1m with phone holder – black
SKU:
60bf9f315030
In stock
3,93 €| Kaal | 0,171 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 20 × 5,5 × 4 cm |
| Color | Black |
| Material | ABS, Stainless steel |
| Warranty | 12 Months |
Selfie stick Wozinsky WRZP1 with automatically extendable legs, tripod function, 1.7m – black
SKU:
5907769372575
In stock
24,12 €| Kaal | 0,55 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 38 × 9,2 × 5 cm |
| Color | Black |
| Material | Aluminum alloy, Plastic |
| Warranty | 12 Months |
Selfie stick WR1YXS telescopic tripod 0.71m with round lamp – black
SKU:
5907769360572
In stock
5,88 €| Kaal | 0,185 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 20 × 5,5 × 4 cm |
| Color | Black |
| Material | ABS, Stainless steel |
| Warranty | 12 Months |
Selfie stick WRY1S telescopic tripod 0.7m for phone – black
SKU:
5907769360565
In stock
5,75 €| Kaal | 0,146 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 20 × 5,5 × 4 cm |
| Warranty | 12 Months |
Smartphone holder with inductive charger SBS TESUPFANWIR15W 15W for air vent, with cooling – black
SKU:
8018417452086
In stock
60,71 €| Kaal | 0,2 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 20 × 10 × 5 cm |
| Color | Black |
| Material | Plastic |
| Connector | USB-C (female) |
| Warranty | 12 Months |
Smartphone holder with inductive charger SBS TESUPPMAG15W2115W compatible with MagSafe – black
SKU:
8018417468070
In stock
40,75 €| Kaal | 0,21 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 17 × 6 cm |
| Color | Black |
| Connector | USB-C (female) |
| Warranty | 12 Months |
Smartphone holder with inductive charger SBS TESUPWIR10CLIPSTG 10W – black
SKU:
8018417343605
In stock
41,54 €| Kaal | 0,175 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 20 × 16 × 6 cm |
| Color | Black |
| Connector | Micro USB-B (female) |
| Warranty | 12 Months |
Smartphone holder with infusion charger SBS TESUPPMAG15WVENT compatible with MagSafe – black
SKU:
8018417468094
In stock
41,54 €| Kaal | 0,14 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 19 × 10 × 5 cm |
| Color | Black |
| Connector | USB-C (female) |
| Warranty | 12 Months |
Smartphone holder with wireless charger SBS TESUPMAGWIR15W for air vent, compatible with MagSafe – black
SKU:
8018417445231
In stock
48,90 €| Kaal | 0,17 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 12 × 6 cm |
| Color | Black |
| Connector | USB-C (female) |
| Warranty | 12 Months |
SODI 312 shelf for iMac 312 – black
SKU:
6975969180497
In stock
14,45 €| Kaal | 0,245 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 33,5 × 333,4 × 343,3 cm |
| Color | Black |
| Warranty | 12 Months |