Määramata
Spigen MFT13 MagSafe Car Holder for Cockpit or Air Vent – Silver
SKU:
8809971231855
In stock
18,66 €| Kaal | 0,09 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 6,00 × 8,00 × 11,00 cm |
| Warranty | 12 Months |
Stoyobe Tablet phone holder green (HF-One green)
SKU:
6974690970001
In stock
2,88 €| Kaal | 0,05 kg |
|---|---|
| Color | Green |
| Warranty | 12 Months |
Stoyobe Tablet phone holder pink (HF-One pink)
SKU:
6974690970018
In stock
2,73 €| Color | Pink |
|---|---|
| Warranty | 12 Months |
Swivel silicone bike holder with replaceable head – black
SKU:
5907769358333
In stock
2,51 €| Kaal | 0,05 kg |
|---|---|
| Color | Black |
| Material | Silicone, ABS |
| Warranty | 12 Months |
Tech-Protect AC200 Magnetic MagSafe Mount for Phone, GoPro, DJI – Gray
SKU:
5906302363599
In stock
28,13 €| Mõõtmed | 5 × 14 × 19 cm |
|---|---|
| Color | Gray |
| brand | DJI |
| Warranty | 12 Months |
Tech-Protect DPT100 Magnetic MagSafe Desk Phone Holder – Black
SKU:
5906302360512
In stock
18,20 €| Kaal | 0,34 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 7,00 × 10,00 × 14,00 cm |
| Warranty | 12 Months |
Tech-Protect GA100 Hand Grip for GoPro / DJI – Black
SKU:
5906302372447
In stock
7,93 €| Kaal | 0,1 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 1,00 × 16,00 × 23,00 cm |
| Warranty | 12 Months |
Tech-Protect GA100 Monopad & Selfie Stick for GoPro / DJI – Black
SKU:
5906302371747
In stock
9,27 €| Kaal | 0,16 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 1,00 × 10,00 × 38,00 cm |
| Warranty | 12 Months |
Tech-Protect L01S Bluetooth Selfie Stick with Tripod up to 70cm – Black
SKU:
0795787711484
In stock
12,91 €| Kaal | 0,16 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 5,00 × 5,00 × 19,00 cm |
| Warranty | 12 Months |
Tech-Protect L02S Bluetooth selfie stick with tripod up to 72cm – black
SKU:
9490713937099
In stock
12,91 €| Kaal | 0,15 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 4,00 × 5,00 × 16,00 cm |
| Warranty | 12 Months |
Tech-Protect L03S Bluetooth selfie stick with remote control, tripod up to 148cm and 180 head – white
SKU:
5906203691180
In stock
21,84 €| Kaal | 0,49 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 6,00 × 8,00 × 30,00 cm |
| Color | White |
| Warranty | 12 Months |
Tech-Protect L03S Bluetooth selfie stick with remote control, tripod up to 148cm and head 180 – black
SKU:
9490713934463
In stock
21,84 €| Kaal | 0,49 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 6,00 × 8,00 × 30,00 cm |
| Color | Black |
| Warranty | 12 Months |