Kuvatakse 37–48 tulemust 785-st
Filter by price
Määramata
Choetech B655 mini wireless magnetic powerbank 5000mAh – silver
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
14,38 €
SKU:
6932112104779
| Kaal | 0,187 kg |
|---|---|
| Warranty | Months |
Choetech B662 wireless MagSafe 5000mAh powerbank – black
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
22,37 €
SKU:
6932112105776
| Kaal | 0,209 kg |
|---|---|
| Warranty | Months |
Choetech H035 aluminum stand for phone or tablet, adjustable – white and silver
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
8,25 €
SKU:
6932112106964
| Kaal | 0,359 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 20 × 11 × 11 cm |
| Color | White |
| Material | Silicone, Aluminum alloy, Plastic |
| Warranty | 12 Months |
Choetech H042 magnetic car holder for air vent – black
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
4,84 €
SKU:
6932112106308
| Kaal | 0,11 kg |
|---|---|
| Color | Black |
| Warranty | Months |
Choetech H043 Spider-Man II telescopic car holder for cockpit or window – black
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
5,65 €
SKU:
6932112106315
| Kaal | 0,241 kg |
|---|---|
| Color | Black |
| Warranty | 12 Months |
Choetech induction charger with holder + magnetic tips black (T201-F)
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
24,73 €
SKU:
6932112102119
| Kaal | 0,243 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 10,2 × 7 cm |
| Color | Black |
| Warranty | 12 Months |
Choetech PD5020 35W EU/US/AUS/UK Travel Adapter with Built-in USB-C Cable – Black
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
26,84 €
SKU:
6932112106872
| Kaal | 0,274 kg |
|---|---|
| Color | Black |
| Material | Plastic |
| Connector | USB-C (female), USB-C (męski), USB-A (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Choetech PD5021 45W EU/US/AUS/UK Travel Adapter with Built-in USB-C Cable – Black
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
24,53 €
SKU:
6932112106889
| Kaal | 0,276 kg |
|---|---|
| Color | Black |
| Material | Plastic |
| Connector | USB-C (female), USB-C (męski), USB-A (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Choetech PD5022 70W EU/US/AUS/UK Travel Adapter with Built-in USB-C Cable – Black
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
45,42 €
SKU:
6932112106896
| Kaal | 0,294 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 13 × 10 × 5 cm |
| Color | Black |
| Material | Plastic |
| Connector | USB-C (female), USB-C (męski), USB-A (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Choetech portable power station LiFePO4 1997Wh 2000W power bank black (BS006 Super Mini)
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
1 046,17 €
SKU:
6932112102911
| Kaal | 24,7 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 51,5 × 46 × 39 cm |
| Color | Black |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female), XT60, DC 5521, APP (Anderson Power Products) |
| Fast Charging | QC (Qualcomm Quick Charge), PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Choetech T204-F magnetic car holder with 15W wireless charging – black
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
18,61 €
SKU:
6932112106360
| Kaal | 0,161 kg |
|---|---|
| Color | Black |
| Connector | USB-C (female) |
| Warranty | 12 Months |
Cuktech CP132ML 10000mAh MagSafe Compatible Power Bank – Black
Hinnanguga 5.00 / 5
In stock
35,31 €
SKU:
6977556350283
| Kaal | 0,31 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16,7 × 7,5 × 3,1 cm |
| Color | Black |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-C (męski), USB-C (female) |
| Warranty | 12 Months |