Määramata
Dudao F21 Car Holder with MagSafe – Black
SKU:
6976625332830
In stock
6,48 €| Kaal | 0,147 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 36 × 9 × 2 cm |
| Color | Black |
| Warranty | 12 Months |
Dudao F21 Pro 15W MagSafe Inductive Car Charger – Black
SKU:
6976625332878
In stock
11,17 €| Kaal | 0,155 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 9 × 4 × 2 cm |
| Color | Black |
| Connector | USB-C (female) |
| Warranty | 12 Months |
Dudao F2N smartphone holder for 360° air vent – black
SKU:
6977196680399
In stock
3,09 €| Kaal | 0,116 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 12 × 11 × 5 cm |
| Color | Black |
| Material | ABS, Silicone |
| Warranty | 12 Months |
Dudao F2N+ smartphone holder with suction cup gravity 360° – black
SKU:
6977196680405
In stock
4,41 €| Kaal | 0,245 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 13 × 12 × 7 cm |
| Color | Black |
| Material | ABS, Silicone |
| Warranty | 12 Months |
Dudao F5N+ smartphone holder with suction cup, gravity – black
SKU:
6973687248925
In stock
4,25 €| Kaal | 0,167 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 10 × 7 cm |
| Color | Black |
| Warranty | 12 Months |
Dudao F5Pro air vent car phone holder – black
SKU:
6977196681679
In stock
4,66 €| Kaal | 0,134 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 12 × 10,9 × 4 cm |
| Color | Black |
| Warranty | 12 Months |
Dudao F7C+ bicycle / motorcycle phone holder – black
SKU:
6977196681839
In stock
4,23 €| Kaal | 0,196 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 13 × 7 × 3 cm |
| Color | Black |
| Warranty | 12 Months |
Dudao F8H magnetic car phone holder black (F8H)
SKU:
6973687243838
In stock
6,38 €| Kaal | 0,122 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 13 × 10 × 4 cm |
| Color | Black |
| Warranty | 12 Months |
Dudao F8Max Gravity Car Mount (F8Max)
SKU:
6977196681907
In stock
4,41 €| Kaal | 0,139 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 17 × 10,1 × 6,5 cm |
| Color | Black |
| Warranty | 12 Months |
Dudao FW11 Car Phone Holder with 15W Inductive Charger for Air Vent/Cockpit – Black
SKU:
6976625332663
In stock
15,57 €| Kaal | 0,212 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 13 × 10 × 6 cm |
| Color | Black |
| Material | Plastic |
| Warranty | 12 Months |
Dudao gravitational smartphone holder black (F7s)
SKU:
6973687246037
In stock
2,35 €| Kaal | 0,098 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 13 × 10 × 5 cm |
| Color | Black |
| Warranty | 12 Months |
Dudao gravitational smartphone holder black (F7s)
SKU:
6977196681815
In stock
2,38 €| Kaal | 0,098 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 13 × 10 × 5 cm |
| Color | Black |
| Warranty | 12 Months |