Määramata
Dudao Gravity Car Smartphone Holder Black (F11Pro)
SKU:
6973687242565
In stock
7,06 €| Kaal | 0,108 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 15 × 12 × 6 cm |
| Color | Black |
| Warranty | 12 Months |
Dudao K11 10000mAh Powerbank with Built-in Cables – Black
SKU:
6977196681853
In stock
7,80 €| Kaal | 0,29 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 9 × 5 cm |
| Color | Black |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | Micro USB-B (female), USB-C (female), USB-A (male), USB-A (female), Micro USB-B (male), USB-C (męski), Lightning (male) |
| Warranty | 12 Months |
Dudao K11 10000mAh Powerbank with Built-in Cables – White
SKU:
6977196681860
In stock
7,80 €| Kaal | 0,29 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 9 × 5 cm |
| Color | White |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | Micro USB-B (female), USB-C (female), USB-A (male), USB-A (female), Micro USB-B (male), USB-C (męski), Lightning (male) |
| Warranty | 12 Months |
Dudao K11 Max 30000mAh Powerbank with Built-in Cables – Black
SKU:
6977196681914
In stock
17,84 €| Kaal | 0,785 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 25 × 12 × 8 cm |
| Color | Black |
| Battery | 30000 mAh |
| Connector | Micro USB-B (female), USB-C (female), USB-A (male), USB-A (female), Micro USB-B (male), USB-C (męski), Lightning (male) |
| Warranty | 12 Months |
Dudao K11 Pro 20000mAh Powerbank with Built-in Cables – Black
SKU:
6977196681877
In stock
12,83 €| Kaal | 0,495 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 13 × 7 × 5 cm |
| Color | Black |
| Battery | 20000 mAh |
| Connector | Micro USB-B (female), USB-C (female), USB-A (male), USB-A (female), Micro USB-B (male), USB-C (męski), Lightning (male) |
| Warranty | 12 Months |
Dudao K11 Pro 20000mAh Powerbank with Built-in Cables – White
SKU:
6977196681884
In stock
12,83 €| Kaal | 0,495 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 13 × 7 × 5 cm |
| Color | White |
| Battery | 20000 mAh |
| Connector | Micro USB-B (female), USB-C (female), USB-A (male), USB-A (female), Micro USB-B (male), USB-C (męski), Lightning (male) |
| Warranty | 12 Months |
Dudao K13 10000mAh Powerbank with Built-in Cable – Black
SKU:
6977196682331
In stock
13,49 €| Kaal | 0,546 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 8 × 3 cm |
| Color | Black |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | Lightning (male), USB-C (męski), USB-A (female), USB-C (female) |
| Fast Charging | QC (Qualcomm Quick Charge), PD (Power Delivery), PPS (Programmable Power Supply), SCP (Huawei Super Charge Protocol), FCP (Huawei Fast Charge Protocol), AFC (Samsung Adaptive Fast Charging) |
| Warranty | 12 Months |
Dudao K13 10000mAh Powerbank with Built-in Cable – White
SKU:
6977196682324
In stock
14,20 €| Kaal | 0,546 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 8 × 3 cm |
| Color | White |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female), USB-C (męski), Lightning (male) |
| Fast Charging | QC (Qualcomm Quick Charge), PD (Power Delivery), PPS (Programmable Power Supply), SCP (Huawei Super Charge Protocol), FCP (Huawei Fast Charge Protocol), AFC (Samsung Adaptive Fast Charging) |
| Warranty | 12 Months |
Dudao K13Pro 20000mAh Powerbank with Built-in Cable – Black
SKU:
6977196680276
In stock
17,70 €| Kaal | 0,546 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 8 × 3 cm |
| Color | Black |
| Battery | 20000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female), USB-C (męski), Lightning (male) |
| Fast Charging | QC (Qualcomm Quick Charge), PD (Power Delivery), PPS (Programmable Power Supply), SCP (Huawei Super Charge Protocol), FCP (Huawei Fast Charge Protocol), AFC (Samsung Adaptive Fast Charging) |
| Warranty | 12 Months |
Dudao K13Pro 20000mAh Powerbank with Built-in Cable – White
SKU:
6977196682348
In stock
17,70 €| Kaal | 0,546 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 8 × 3 cm |
| Color | White |
| Battery | 20000 mAh |
| Connector | USB-C (female), USB-C (męski), USB-A (female), Lightning (male) |
| Fast Charging | QC (Qualcomm Quick Charge), PD (Power Delivery), PPS (Programmable Power Supply), SCP (Huawei Super Charge Protocol), FCP (Huawei Fast Charge Protocol), AFC (Samsung Adaptive Fast Charging) |
| Warranty | 12 Months |
Dudao K14 10000mAh power bank with USB-C / Lightning cables – beige
SKU:
6977196681556
In stock
16,79 €| Kaal | 0,3 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 10 × 4 cm |
| Color | Beige |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (męski), USB-C (female), Lightning (male) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery), QC (Qualcomm Quick Charge) |
| Warranty | 12 Months |
Dudao K14 10000mAh power bank with USB-C / Lightning cables – black
SKU:
6977196681549
In stock
14,60 €| Kaal | 0,3 kg |
|---|---|
| Color | Black |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (męski), USB-C (female), Lightning (male) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery), QC (Qualcomm Quick Charge) |
| Warranty | Months |