10000 mAh
Joyroom powerbank 10000mAh Jelly Series 22.5W with built-in USB C cable purple (JR-L002)
SKU:
6956116721558
In stock
29,92 €| Kaal | 0,28 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 15 × 10 × 3 cm |
| Color | Violet |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female), USB-C (męski) |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom powerbank 22.5W 10000mAh PD QC3.0 AFC black (JR-QP191)
SKU:
6941237185112
In stock
18,33 €| Kaal | 0,325 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 15 × 9,3 × 2 cm |
| Color | Black |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female), Micro USB-B (female) |
| Fast Charging | FCP (Huawei Fast Charge Protocol), QC (Qualcomm Quick Charge), SCP (Huawei Super Charge Protocol), PD (Power Delivery), AFC (Samsung Adaptive Fast Charging) |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom powerbank with USB C and Lightning cables and Cutie Series stand 10000mAh 22.5W white (JR-L008)
SKU:
6956116711924
In stock
18,63 €| Kaal | 0,467 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 10,5 × 3 cm |
| Color | White |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (męski), Lightning (male) |
| Fast Charging | QC (Qualcomm Quick Charge), SCP (Huawei Super Charge Protocol), AFC (Samsung Adaptive Fast Charging) |
| Warranty | 12 Months |
Mini power bank with built-in cables Joyroom JR-PBC06 30W 10000mAh – white
SKU:
6956116776466
In stock
30,42 €| Kaal | 0,35 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 17 × 11,5 × 4 cm |
| Color | White |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-C (female), USB-A (female) |
| Fast Charging | QC (Qualcomm Quick Charge), PD (Power Delivery), PPS (Programmable Power Supply), SCP (Huawei Super Charge Protocol) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank Acefast M10 Magnetic 2x USB-C PD 30W with 15W Inductive Charging and USB-C Cable – Black
SKU:
6974316283300
In stock
71,91 €| Kaal | 0,288 kg |
|---|---|
| Color | Black |
| Material | Polycarbonate PC |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery), QC (Qualcomm Quick Charge), FCP (Huawei Fast Charge Protocol), AFC (Samsung Adaptive Fast Charging) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank Choetech B654 10000mAh 22.5W USB-A / USB-C / micro USB with built-in USB-C / Lightning cable – black
SKU:
6932112106087
In stock
21,98 €| Color | Black |
|---|---|
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (męski), USB-C (female), Lightning (male) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank Cuktech CKPB100PGLBL 150W 10000mAh USB-C USB-A – black
SKU:
6977556350344
In stock
54,05 €| Kaal | 0,396 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 14,9 × 8,7 × 4 cm |
| Color | Black |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-C (female), USB-A (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery), PPS (Programmable Power Supply), QC (Qualcomm Quick Charge), FCP (Huawei Fast Charge Protocol), SCP (Huawei Super Charge Protocol) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank Dudao K10 10000mAh 2.4A 2 x USB-A – black
SKU:
6976625333943
In stock
7,60 €| Kaal | 0,24 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 9 × 4 cm |
| Color | Black, Gray |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank Dudao K10 10000mAh 2.4A 2 x USB-A – black
SKU:
6977196682164
In stock
7,82 €| Kaal | 0,24 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 9 × 4 cm |
| Color | Black, Gray |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank Dudao K10 10000mAh 2.4A 2 x USB-A – white
SKU:
6976625333936
In stock
7,60 €| Kaal | 0,243 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 9 × 4 cm |
| Color | White, Gray |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank Dudao K10 10000mAh 2.4A 2 x USB-A – white
SKU:
6977196682157
In stock
8,23 €| Kaal | 0,243 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 9 × 4 cm |
| Color | White, Gray |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank Dudao K12 10000mAh PD22.5W USB-A, USB-C – black
SKU:
6976625333882
In stock
10,13 €| Kaal | 0,24 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 9 × 4 cm |
| Color | Black, Gray |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery), QC (Qualcomm Quick Charge) |
| Warranty | 12 Months |