10000 mAh
Powerbank Joyroom JR-PBM01 magnetic 10000mAh 20W with stand + Lightning cable – USB-C – white
SKU:
6941237112545
In stock
36,50 €| Kaal | 0,283 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 10 × 3 cm |
| Color | White |
| Material | Polycarbonate PC, ABS |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | Lightning (female), USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank Puro DAILY 10 PLUS 10000mAh 2x USBA / 1x USB-C 22.5W – white
SKU:
8018417495250
In stock
15,82 €| Kaal | 0,27 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 19 × 9 × 3 cm |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female), Micro USB-B (female) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank Puro White 10000mAh 12W 2xUSB-A + USB-C – white
SKU:
8033830300240
In stock
35,16 €| Kaal | 0,27 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 17 × 10 × 3 cm |
| Color | White |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female) |
| Fast Charging | Apple Fast Charge |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank Samsung EB-P3400XUEGEU FastCharge 2x USB-C 25W 10000mAh – beige
SKU:
8806094682748
In stock
31,80 €| Kaal | 0,21 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 10 × 3 cm |
| Color | Beige |
| Material | Plastic |
| Battery | 10000 mAh |
| Fast Charging | SFC (Samsung Super Fast Charging), PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank Samsung EB-U2510XUEGEU inductive 10000 mAh 2x USB-C 25W SFC – beige
SKU:
8806095312170
In stock
42,42 €| Kaal | 0,25 kg |
|---|---|
| Color | Beige |
| Material | Plastic |
| Battery | 10000 mAh |
| Fast Charging | SFC (Samsung Super Fast Charging), PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank SBS 10000 mAh 20W with built-in USB-C cable and digital display – black
SKU:
8018417481420
In stock
44,75 €| Kaal | 0,24 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 17 × 9 × 4 cm |
| Color | Black |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (męski), USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery), AFC (Samsung Adaptive Fast Charging) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank SBS 10000 mAh 20W with built-in USB-C cable and digital display – dark gray
SKU:
8018417481376
In stock
44,75 €| Kaal | 0,235 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 14 × 8 × 4 cm |
| Color | Gray |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (męski), USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery), AFC (Samsung Adaptive Fast Charging) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank SBS 10000 mAh 20W with built-in USB-C cable and digital display – gray
SKU:
8018417481406
In stock
44,75 €| Kaal | 0,235 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 15 × 8 × 4 cm |
| Color | Gray |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (męski), USB-C (female) |
| Fast Charging | AFC (Samsung Adaptive Fast Charging), PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank SBS 10000 mAh 20W with built-in USB-C cable and digital display – green
SKU:
8018417481383
In stock
44,75 €| Kaal | 0,235 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 15 × 8 × 5 cm |
| Color | Green |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (męski), USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery), AFC (Samsung Adaptive Fast Charging) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank SBS 10000mAh PD 35W with LCD display – gray
SKU:
8018417499395
In stock
57,52 €| Kaal | 0,285 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 17 × 7 × 6 cm |
| Color | Gray |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery), AFC (Samsung Adaptive Fast Charging) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank SBS TEBB10000HDPD20K 10000 mAh with Power Delivery – black
SKU:
8018417467226
In stock
37,39 €| Kaal | 0,203 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 17 × 7,5 × 3 cm |
| Color | Black |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery), AFC (Samsung Adaptive Fast Charging) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank SBS TTBB10000FASTPD20K 10000 mAh 20W with Power Delivery – black
SKU:
8018417468827
In stock
28,76 €| Kaal | 0,275 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 17 × 9 × 3 cm |
| Color | Black |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | Micro USB-B (female), USB-A (female), USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery), AFC (Samsung Adaptive Fast Charging) |
| Warranty | 12 Months |