10000 mAh
Powerbank Wozinsky WLWP-10KA0Y3S 22.5W PD Qi2 10000 mAh, with stand, 1x USB-A, 1x USB-C – black
SKU:
5907769367441
In stock
30,07 €| Kaal | 0,274 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 15 × 10 × 3 cm |
| Color | Black |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank Wozinsky WLWP-10KA0Y3WS 22.5W PD Qi2 10000 mAh, with stand, 1x USB-A, 1x USB-C – white
SKU:
5907769369322
In stock
26,89 €| Kaal | 0,274 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 15 × 10 × 3 cm |
| Color | White |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Puro 10000mAh 20W USB-C USB-A Power Bank with Display and Built-in USB-C Cable – White
SKU:
8018417528682
In stock
41,54 €| Kaal | 0,247 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 13,3 × 8,6 × 2,8 cm |
| Color | White |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-C (female), USB-A (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Puro 45W 10000mAh USB-A USB-C Power Bank with Display – Gray
SKU:
8018417500336
In stock
42,32 €| Kaal | 0,22 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 9 × 2 cm |
| Color | Gray |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | Months |
Puro Power Link 10 Plus 10000mAh Power Bank with Built-in USB-C Cable – White
SKU:
8018417490545
In stock
27,56 €| Color | White |
|---|---|
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (męski), USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
SBS 10000mAh PD 20W Powerbank with LCD Display and Built-in USB-C Cable – Gray
SKU:
8018417499388
In stock
39,47 €| Kaal | 0,255 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 19 × 10 × 4 cm |
| Color | Gray |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-C (męski), USB-C (female), USB-A (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
SBS HD 30W 10000mAh USB-C Powerbank with LCD Display – Black
SKU:
8018417521126
In stock
47,94 €| Color | Black |
|---|---|
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
SBS Infinity Power Bank 10000mAh 10W LiFePo₄ USB-A USB-C – Black
SKU:
8018417499364
In stock
22,37 €| Kaal | 0,265 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 15 × 9 × 3 cm |
| Color | Black |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-C (female), USB-A (female) |
| Warranty | 12 Months |
Wozinsky powerbank Li-Po 10000mAh 2 x USB black (WPBBK1)
SKU:
5907769307379
In stock
6,46 €| Kaal | 0,397 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 11,6 × 4 cm |
| Color | Black |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-C (female), Micro USB-B (female), USB-A (female) |
| Warranty | 12 Months |
Wozinsky powerbank Li-Po 10000mAh 2 x USB white (WPBWE1)
SKU:
5907769307577
In stock
12,46 €| Kaal | 0,31 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 11 × 4 cm |
| Color | White |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | Micro USB-B (female), USB-A (female) |
| Warranty | 12 Months |
Wozinsky Wpower WPBBK-2 10000mAh Power Bank – Black
SKU:
5907769384240
In stock
12,46 €| Kaal | 0,255 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 11,5 × 4 cm |
| Color | Black |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female) |
| Warranty | 12 Months |
Wozinsky WRW349YWS 10000 mAh Magnetic Power Bank – White
SKU:
5907769366093
In stock
25,24 €| Kaal | 0,258 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 15 × 9 × 3 cm |
| Color | White |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |