10000 mAh
Powerbank Dudao K12 10000mAh PD22.5W USB-A, USB-C – white
SKU:
6976625333875
In stock
12,66 €| Kaal | 0,24 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 9 × 4 cm |
| Color | White, Gray |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery), QC (Qualcomm Quick Charge) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank Dudao K18-1W 10000mAh USB-A / USB-C / Micro USB – black
SKU:
6976625332052
In stock
8,05 €| Kaal | 0,31 kg |
|---|---|
| Color | Black |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-C (female), USB-A (female), Micro USB-B (female) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank Dudao K18-1W 10000mAh USB-A / USB-C / Micro USB – white
SKU:
6976625332069
In stock
10,20 €| Kaal | 0,335 kg |
|---|---|
| Color | White |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-C (female), USB-A (female), Micro USB-B (female) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank Dudao K26 10000mAh 20W USB-A / USB-C / MagSafe – white
SKU:
6976625333745
In stock
21,92 €| Kaal | 0,278 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 9 × 4 cm |
| Battery | 10000 mAh |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank Joyroom JR-L004 10000mAh USB-C USB-A – purple
SKU:
6956116726553
In stock
13,36 €| Kaal | 0,29 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 15 × 10 × 3 cm |
| Color | Violet |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female), USB-C (męski) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank Joyroom JR-L005 10000mAh Lightning USB-A – blue
SKU:
6956116726485
In stock
13,37 €| Kaal | 0,29 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 15 × 10 × 3 cm |
| Color | Blue |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female), Lightning (male) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank Joyroom JR-PBF12 10000mAh 2.4A 2x USB-A 1x USB-C – black
SKU:
6956116713256
In stock
8,79 €| Kaal | 0,284 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 17 × 10,2 × 2 cm |
| Color | Black |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-C (female), USB-A (female) |
| Fast Charging | QC (Qualcomm Quick Charge), PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank Joyroom JR-PBF12 10000mAh 2.4A 2x USB-A 1x USB-C – white
SKU:
6956116713263
In stock
10,93 €| Kaal | 0,288 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 17 × 10,2 × 2 cm |
| Color | White |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-C (female), USB-A (female) |
| Fast Charging | QC (Qualcomm Quick Charge), PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank Joyroom JR-PBF15 10000mAh USB-C USB-A 22.5W – black
SKU:
6956116717353
In stock
14,78 €| Kaal | 0,308 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 17 × 11,5 × 2 cm |
| Color | Black |
| Material | Plastic |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-C (female), USB-A (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery), QC (Qualcomm Quick Charge), SCP (Huawei Super Charge Protocol) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank Joyroom JR-PBM01 magnetic 10000mAh 20W with stand + Lightning cable – USB-C – blue
SKU:
6941237112569
In stock
21,01 €| Kaal | 0,283 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 10 × 3 cm |
| Color | Blue |
| Material | Polycarbonate PC, ABS |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | Lightning (female), USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank Joyroom JR-PBM01 magnetic 10000mAh 20W with stand + Lightning cable – USB-C – green
SKU:
6941237122926
In stock
30,22 €| Kaal | 0,283 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 10 × 3 cm |
| Color | Green |
| Material | Polycarbonate PC, ABS |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | Lightning (female), USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank Joyroom JR-PBM01 magnetic 10000mAh 20W with stand + Lightning cable – USB-C – purple
SKU:
6941237112552
In stock
25,56 €| Kaal | 0,283 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 10 × 3 cm |
| Color | Violet |
| Material | Polycarbonate PC, ABS |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | Lightning (female), USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |